Inne

Artyści współczesnego wieku

Artysta przez swoje dzieła porozumiewa się z odbiorcą, jego dzieła mają wywoływać w odbiorcy ideę postrzegania piękna. Jeśli tylko to możliwe odbiorca powinien poznać nie tylko dzieło, ale też jego historię. Sztuka nowoczesna wyróżnia się pięknem wychodzącym poza wszelkie granice rozumienia piękna. Sztuka posiada w sobie ogromne wartości, które doceniają ludzie nie znający się na sztuce jak i koneserzy.

Sztuka nowoczesna to sztuka piękna. Jej zadaniem jest nie tylko dostarczanie wrażeń estetycznych, ale również nauka wyrażania uczuć, pokonywania problemów jak i motywowanie do szukania własnej pasji i zainteresowań. Artysta jest osobą odpowiedzialną za przekaz zawarty w swoich dziełach, jest człowiekiem, który czasami bywa nawet nauczycielem.

Zapraszamy na https://www.go4art.pl/.

Obawa się szerzy, że za 10 lat sztuka ta zostanie zastąpiona przez techniki 3D. Prawdopodobieństwo jest dość duże, ale nie budźmy za wczasu takich obaw, bowiem nic nie wyklucza tego, że tak się nie stanie. Historia nigdy nie zaniknie. Tak samo sztuka.